Atribuită Cumpărare directă

UPS cu stabilizator, 1300VA, 750W, Ecran LCD, 2x baterii de 12V, 7.1Ah, 4x prize Schuko, TED TED0015

Număr anunț
DA34104058
Autoritate contractantă
SC APA FILIPESTII DE TARG SRL (CUI 42026545)
Furnizor / câștigător
ATU TECH SRL (CUI 29104875)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
863,86 RON
Valoare atribuită
863,86 RON
Data publicării
26.09.2023 11:11
Data finalizării
27.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

863,86 RON

din 863,86 RON estimat