Atribuită Cumpărare directă

ENOXAPARINUM (NATRICUM) / Clexane 8000 UI anti-Xa / 0,8 ml x 6 ser. preumpl. x 0,8 ml sol. inj.

Număr anunț
DA34104267
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.250 RON
Valoare atribuită
27.250 RON
Data publicării
26.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.250 RON

din 27.250 RON estimat