Atribuită
Cumpărare directă
Licente Microsoft:Windows Server 2022,Windows 11 Pro,Office Professional Plus 2021, Licenta winrar
- Număr anunț
- DA34104428
- Autoritate contractantă
- TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 48620000-0 · Sisteme de operare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.381,80 RON
- Valoare atribuită
- 16.381,80 RON
- Data publicării
- 26.09.2023 11:11
- Data finalizării
- 27.09.2023 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.