Atribuită Cumpărare directă

Materiale intretinere Scoli

Număr anunț
DA34104582
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PROF CONSTANTIN DINCA ULMENI (CUI 28227586)
Furnizor / câștigător
ORIZONT CONSTRUCT SRL (CUI 18019707)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,29 RON
Valoare atribuită
364,29 RON
Data publicării
26.09.2023 11:11
Data finalizării
27.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,29 RON

din 364,29 RON estimat