Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatie si inlocuire rezervor de apa, executie AISI 304, dimensiuni 3000x2000x1600 mm

Număr anunț
DA34104637
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI 1154)
Furnizor / câștigător
MASTER ENGINEERING SRL (CUI 30508427)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.000 RON
Valoare atribuită
53.000 RON
Data publicării
26.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.000 RON

din 53.000 RON estimat