Atribuită Cumpărare directă

cozonac ambalat 500 grame

Număr anunț
DA36025049
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL BARLAD (CUI 4446414)
Furnizor / câștigător
MEG-PROD-PAN S.R.L. (CUI 42749895)
Cod CPV
15821000-9 · Produse de panificatie prajite si produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
27.06.2024 13:52
Data finalizării
28.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON