Atribuită Cumpărare directă

Serv. cons. dom. ach. pub. in ved. atr. cont. de del. a gest. ser. pub. de tr. pub. jud., ADV1384558

Număr anunț
DA34105933
Autoritate contractantă
JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
Furnizor / câștigător
SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.890 RON
Valoare atribuită
74.890 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.890 RON

din 74.890 RON estimat