Atribuită Cumpărare directă

FITOMENADION 10mg/ml-1ml / PHYTOMENADIONUM

Număr anunț
DA34106281
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
645,54 RON
Valoare atribuită
645,54 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

645,54 RON

din 645,54 RON estimat