Atribuită Cumpărare directă

Gel arsuri BURN FREE 120 ml,Gel pliculete Burn Free 3.5 g,Compresa Burn Free 10x10 cm,BurnFree 20x20

Număr anunț
DA34108208
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33141119-7 · Comprese (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.037,50 RON
Valoare atribuită
4.037,50 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.037,50 RON

din 4.037,50 RON estimat