Atribuită Cumpărare directă

Uși Termopan, inclusiv montare, pentru Remiza de pompieri

Număr anunț
DA34110389
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
TERMOPRIM SRL (CUI 20798218)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.261,14 RON
Valoare atribuită
2.261,14 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.261,14 RON

din 2.261,14 RON estimat