Atribuită Cumpărare directă

Hard Disk SEAGATE SkyHawk Surveillance, 4TB, 5400 RPM, SATA3, 256 MB, ST4000VX016

Număr anunț
DA34110553
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,46 RON
Valoare atribuită
655,46 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,46 RON

din 655,46 RON estimat