Atribuită Cumpărare directă

achizitii table scolare

Număr anunț
DA34110674
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055543)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195910-4 · Table de scris albe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.512 RON
Valoare atribuită
2.512 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.512 RON

din 2.512 RON estimat