Atribuită Cumpărare directă

Cartuş negru Epson 408L

Număr anunț
DA34111448
Autoritate contractantă
COMUNA PECINEAGA (CUI 4617891)
Furnizor / câștigător
REL SYSPRO SRL (CUI 11611085)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,12 RON
Valoare atribuită
115,12 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,12 RON

din 115,12 RON estimat