Atribuită
Cumpărare directă
Anunt publicitar ADV1385992/25.09.2023 - Placa de control (RF HUB CONTROL 3T) pentru RMN 3.0T MR750W
- Număr anunț
- DA34111533
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 32442100-4 · Placi de conexiune (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.000 RON
- Valoare atribuită
- 58.000 RON
- Data publicării
- 27.09.2023 11:11
- Data finalizării
- 28.09.2023 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.