Atribuită Cumpărare directă

Catarator cu leagan

Număr anunț
DA34111720
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.856,92 RON
Valoare atribuită
3.856,92 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.856,92 RON

din 3.856,92 RON estimat