Atribuită Cumpărare directă

CD bulk printabil 700Mb, 52x,50buc/folie Maxell+ plicuri

Număr anunț
DA34113563
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750,40 RON
Valoare atribuită
1.750,40 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750,40 RON

din 1.750,40 RON estimat