Atribuită Cumpărare directă

Cutie cutii depozitare din plastic PVC cu capac maner si roti 58 litri dreptunghiulara 67x47x22 cm

Număr anunț
DA34113595
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.643,30 RON
Valoare atribuită
5.643,30 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.643,30 RON

din 5.643,30 RON estimat