Atribuită Cumpărare directă

CONFECTIONARE SI FURNIZARE ECHIPAMENT DE EXPOZITIE

Număr anunț
DA34114652
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
STREET PROMO S.R.L. (CUI 42123823)
Cod CPV
39154000-6 · Echipament de expozitie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.395 RON
Valoare atribuită
4.395 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.395 RON

din 4.395 RON estimat