Atribuită
Cumpărare directă
PACHET LICEUL ST.O IOSIF
- Număr anunț
- DA34115252
- Autoritate contractantă
- LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA (CUI 29484600)
- Furnizor / câștigător
- BOTU IMPEX SRL (CUI 15756259)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.916,67 RON
- Valoare atribuită
- 5.916,67 RON
- Data publicării
- 27.09.2023 11:11
- Data finalizării
- 28.09.2023 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.