Atribuită Cumpărare directă

Detergent pardoseli Dr. Stephan Floor Amonya, 5L

Număr anunț
DA34115486
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880,43 RON
Valoare atribuită
880,43 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880,43 RON

din 880,43 RON estimat