Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top B4U - IT ISCIR Constanța

Număr anunț
DA34115869
Autoritate contractantă
INSPECTIA DE STAT PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SI INSTALATIILOR DE RIDICAT - ISCIR (CUI 9731330)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.062,50 RON
Valoare atribuită
2.062,50 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.062,50 RON

din 2.062,50 RON estimat