Atribuită Cumpărare directă

ARTICOLE BIROU

Număr anunț
DA34115959
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.004,70 RON
Valoare atribuită
2.004,70 RON
Data publicării
27.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.004,70 RON

din 2.004,70 RON estimat