Atribuită Cumpărare directă

CAFEA LAVAZZA CREMA E AROMA 1 KG. BOABE / CAFEA LAVAZZA CREMA SI AROMA PAC. 1KG. BOABE

Număr anunț
DA34118366
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
15861000-1 · Cafea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,67 RON
Valoare atribuită
215,67 RON
Data publicării
28.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,67 RON

din 215,67 RON estimat