Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a autovehiculelor CASCO pentru dacia Duster B348WMW, B349WMW si B520WMQW

Număr anunț
DA34119153
Autoritate contractantă
Agentia de Investigare Feroviara Româna - AGIFER (CUI 34988646)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.295 RON
Valoare atribuită
6.295 RON
Data publicării
28.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.295 RON

din 6.295 RON estimat