Atribuită Cumpărare directă

Diferite materiale de construcții - pentru reparații birouri

Număr anunț
DA34119227
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
TECO CRIS SRL (CUI 29941493)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.506,93 RON
Valoare atribuită
10.506,93 RON
Data publicării
28.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.506,93 RON

din 10.506,93 RON estimat