Atribuită
Cumpărare directă
Servicii audit indep proiect 621PED/2022, BioMimCells, etapa II/2022, director Diana Vranceanu
- Număr anunț
- DA34120143
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- Birou Expert Contabil Hogea Roxana Valentina (CUI 21960783)
- Cod CPV
- 79212000-3 · Servicii de auditare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 28.09.2023 11:11
- Data finalizării
- 29.09.2023 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.