Atribuită Cumpărare directă

Servicii de constatare si reparatie pentru autobuz Scania GrivBuz cu nr. de inregistrare MAI33875.

Număr anunț
DA34120788
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
CTP SERVICE AUTOCAMIOANE SRL (CUI 25299375)
Cod CPV
50113100-1 · Servicii de reparare a autobuzelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.872,19 RON
Valoare atribuită
18.872,19 RON
Data publicării
28.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.872,19 RON

din 18.872,19 RON estimat