Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse materiale de constructii pentru lucrari la Liceul Tehnologic Mihai Eminescu

Număr anunț
DA34120936
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
SATEMIS SFERA PROFILE S.R.L. (CUI 37707478)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.773,94 RON
Valoare atribuită
75.773,94 RON
Data publicării
28.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.773,94 RON

din 75.773,94 RON estimat