Atribuită Cumpărare directă

Makita E-03109 - Set capete de insurubare, mixt, 90 bucati, prelungitor insurubare

Număr anunț
DA34123186
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
44512920-7 · Varfuri de surubelnita (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,81 RON
Valoare atribuită
216,81 RON
Data publicării
28.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,81 RON

din 216,81 RON estimat