Atribuită Cumpărare directă

Boxa intelgenta Amazon Echo Show 10 (3rd Gen), 10.1inch Touchscreen, Camera 13 MP, Bluetooth, Wi-Fi,

Număr anunț
DA34124615
Autoritate contractantă
Palatul Copiilor din Vaslui (CUI 3337559)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32342100-3 · Casti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.196,64 RON
Valoare atribuită
1.196,64 RON
Data publicării
28.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.196,64 RON

din 1.196,64 RON estimat