Atribuită Cumpărare directă

MINGI FOTBAL

Număr anunț
DA34124734
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL "AURUL" BRAD (CUI 48484304)
Furnizor / câștigător
NEGATEL SRL (CUI 3247715)
Cod CPV
37450000-7 · Echipament pentru sporturi in aer liber si de teren (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,40 RON
Valoare atribuită
1.008,40 RON
Data publicării
28.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,40 RON

din 1.008,40 RON estimat