Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de proiectare CAV aferente Contract nr. C3I1A0122000583/06.07.2023 derulat PNRR
- Număr anunț
- DA34124737
- Autoritate contractantă
- ORASUL MACIN (CUI 3839156)
- Furnizor / câștigător
- ALL PLAN PROJECT SRL (CUI 36104550)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.350 RON
- Valoare atribuită
- 92.350 RON
- Data publicării
- 28.09.2023 11:11
- Data finalizării
- 28.09.2023 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.