Atribuită Cumpărare directă

Pachet tonere

Număr anunț
DA34125143
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
Furnizor / câștigător
DODY COMPANY SRL (CUI 14787800)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620 RON
Valoare atribuită
1.620 RON
Data publicării
28.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.620 RON

din 1.620 RON estimat