Atribuită Cumpărare directă

Solutie detergent dezinfectant universal WC 750 ml 750ml DOMESTOS domestos avizat aviz biocid PROMO

Număr anunț
DA34126373
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.048,50 RON
Valoare atribuită
1.048,50 RON
Data publicării
28.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.048,50 RON

din 1.048,50 RON estimat