Atribuită Cumpărare directă

RADIATOR KORADO DK22 600/1200

Număr anunț
DA34126487
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
COMIMPEX TARA SRL (CUI 3626441)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,88 RON
Valoare atribuită
705,88 RON
Data publicării
28.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,88 RON

din 705,88 RON estimat