Atribuită Cumpărare directă

MINI JUMBO PREMIUM 12/bax; PROSOAPE V ALBE 150/set 20/bax 2strat STANDARD

Număr anunț
DA34126709
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Cultura si Arta Buzau (CUI 31508573)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.455,71 RON
Valoare atribuită
1.455,71 RON
Data publicării
28.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.455,71 RON

din 1.455,71 RON estimat