Atribuită Cumpărare directă

Servicii complete integrate (custom made) de campanii de publicitate pentru evenimente

Număr anunț
DA34126764
Autoritate contractantă
Asociatia Timisoara 2021 - Capitala Europeana a Culturii (CUI 29217769)
Furnizor / câștigător
MAVERICKS ADS S.R.L. (CUI 36430912)
Cod CPV
79341400-0 · Servicii de campanii de publicitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.700 RON
Valoare atribuită
28.700 RON
Data publicării
28.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.700 RON

din 28.700 RON estimat