Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii - HCL 73/28.09.2023

Număr anunț
DA34128949
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGUTESTI (CUI 4510436)
Furnizor / câștigător
COTAN D MUSIC S.R.L. (CUI 40314746)
Cod CPV
92312250-8 · Servicii prestate de artisti independenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare atribuită
8.500 RON
Data publicării
29.09.2023 11:11
Data finalizării
29.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500 RON

din 8.500 RON estimat