Atribuită Cumpărare directă

Servicii de analiza de date medicale si financiare

Număr anunț
DA36033056
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
INNOVATE INFORMATIONAL TECHNOLOGY SRL (CUI 25231140)
Cod CPV
72316000-3 · Servicii de analiza de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.806,70 RON
Data publicării
28.06.2024 13:52
Data finalizării
29.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.806,70 RON