Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat

Modernizare drumuri de interes local in comuna Arbore, judetul Suceava

Număr anunț
SCN1022902
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
Furnizor / câștigător
TEST PRIMA S.R.L. (CUI 744639)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.867.174,24 RON
Valoare atribuită
4.647.713,68 RON 4,5% sub estimat
Data publicării
26.10.2018 15:48
Anunț de atribuire
SCNA1009249
Termen limită
12.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029559

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TEST PRIMA S.R.L. CUI RO 744639

Valoare atribuită

4.647.713,68 RON

din 4.867.174,24 RON estimat 4,5%

Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 219.460,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.