Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 43,5% sub estimat
Echipamente de laborator
- Număr anunț
- SCN1022862
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
- Furnizor / câștigător
- HYPO TECH & CONSULTING SRL (CUI 21011223)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 514.588,28 RON
- Valoare atribuită
- 290.719 RON 43,5% sub estimat
- Data publicării
- 26.10.2018 14:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1009656
- Termen limită
- 14.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029571
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini LOT 10-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 11-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 12-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 13-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 1-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 2-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 3-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 4-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 5-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 6-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 7-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 8-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 9-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029571.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- Proiect Contract-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (12)
Estimat: 507.588,28 RON Adjudecat: 290.719 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1 | 34.700 RON | TUNIC PROD S.R.L. | 30.870 RON ↓11,0% |
| 3 | LOT 3 | 45.000 RON | HYPO TECH & CONSULTING SRL | 125.469 RON |
| 4 | LOT 4 | 97.200 RON | — | |
| 5 | LOT 5 | 24.000 RON | Anulat | — |
| 6 | LOT 6 | 20.815 RON | MEDICAL SIMULATOR PROJECTS | 20.000 RON ↓3,9% |
| 7 | LOT 7 | 61.613,45 RON | — | |
| 8 | LOT 8 | 26.067,23 RON | EPI SISTEM S.R.L. | 87.200 RON |
| 9 | LOT 9 | 47.734,62 RON | Anulat | — |
| 10 | LOT 10 | 40.336,13 RON | Anulat | — |
| 11 | LOT 11 | 38.655,46 RON | Anulat | — |
| 12 | LOT 12 | 35.294,12 RON | Anulat | — |
| 13 | LOT 13 | 36.172,27 RON | ALEREB SRL | 27.180 RON ↓24,9% |
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EPI-SISTEM SRL CUI RO 14838458
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDICAL SIMULATOR PROJECTS SRL CUI RO37775472
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
ALEREB SRL CUI RO27666605
Valoare atribuită
290.719 RON
din 514.588,28 RON estimat
43,5%
Adjudecat la 56,5% din estimat · economie 223.869,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.