Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
Sisteme de calcul, periferice si consumabile FDI
- Număr anunț
- SCN1022818
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
- Furnizor / câștigător
- CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.017,19 RON
- Valoare atribuită
- 120.437,83 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.10.2018 14:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1009648
- Termen limită
- 13.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029570
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini LOT 1_RELU-1-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 2-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 3-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029570.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- Proiect Contract-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 123.017,19 RON Adjudecat: 120.437,83 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1 | 40.238,66 RON | ETA2U | 40.185,75 RON ↓0,1% |
| 2 | LOT 2 | 34.000 RON | UNION CO S.R.L. | 31.600 RON ↓7,1% |
| 3 | LOT 3 | 48.778,53 RON | S.C. CG&GC Hitech Solutions SRL S.R.L. | 48.652,08 RON ↓0,3% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL CUI RO 27188870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Valoare atribuită
120.437,83 RON
din 123.017,19 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 2.579,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.