Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achiziționarea unei autospeciale de primă intervenție pentru dotarea Serviciului Voluntar pentru Situații de Urgență, în comuna CĂLĂRAȘI, Județul BOTOȘANI
- Număr anunț
- SCN1022773
- Autoritate contractantă
- COMUNA CĂLĂRAȘI, JUDEȚUL BOTOȘANI (CUI 3373454)
- Cod CPV
- 34114000-9 · Vehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221.837,77 RON
- Valoare atribuită
- 221.540 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.10.2018 11:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1011628
- Termen limită
- 07.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029298
Documente
Documentația de atribuire
- 3.FORMULARE-semnat.pdf.p7s
- 4.CONTRACT-semnat.pdf.p7s
- 6.CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029298.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Valoare atribuită
221.540 RON
din 221.837,77 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 297,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.