Atribuită Anunț de participare

Furnizare Incarcator frontal telescopic si accesorii pentru implementarea proiectului „ACHIZIŢIE UTILAJ SPECIALIZAT (ÎNCĂRCĂTOR FRONTAL TELESCOPIC) PENTRU INTERVENŢII NECESARE ÎMBUNĂTĂŢIRII SERVICIILOR PUBLICE DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR LOCALE IN COMUNA VINDEREI, JUDEŢUL VASLUI”

Număr anunț
SCN1022768
Autoritate contractantă
COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
43250000-0 · Incarcatoare cu bena frontala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430.911,25 RON
Valoare atribuită
430.900 RON
Data publicării
26.10.2018 10:50
Anunț de atribuire
SCNA1012929
Termen limită
12.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029279

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

430.900 RON

din 430.911,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.