Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,9% sub estimat
Contract carne congelata
- Număr anunț
- SCN1022767
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI 3286722)
- Cod CPV
- 15110000-2 · Carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.903,90 RON
- Valoare atribuită
- 85.924,75 RON 18,9% sub estimat
- Data publicării
- 26.10.2018 10:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1009331
- Termen limită
- 09.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029312
Documente
Documentația de atribuire
- 2.caiet de sarcini carne congelata-semnat.pdf
- 3. FORMULARE CARNE CONGELATA 2018.docx
- 5. Model contract carne congelata.docx
- Anexa 1 la contract carne congelata.xlsx
- Anexa la fisa de date.xlsx
- FisaDate_DF1029312.pdf
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 105.903,90 RON Adjudecat: 85.924,75 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carne congelata de bovina | 40.270,40 RON | — | |
| 2 | Carne congelata de pasare | 29.313,90 RON | — | |
| 3 | Carne congelata de porc | 36.319,60 RON | ROMICS | 85.924,75 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SIGISMUND COM SRL CUI RO 5740921
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Valoare atribuită
85.924,75 RON
din 105.903,90 RON estimat
18,9%
Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 19.979,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.