Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
Carnete Bonuri Valorice Carburant
- Număr anunț
- SCN1022765
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420.000 RON
- Valoare atribuită
- 410.168,07 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 26.10.2018 10:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1009782
- Termen limită
- 08.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029170
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
410.168,07 RON
din 420.000 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 9.831,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.