Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat
Teava PPR pentru apa calda si incalzire – temperatura maxima 95°C, Pn 20 bari
- Număr anunț
- SCN1022749
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
- Cod CPV
- 44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.323,40 RON
- Valoare atribuită
- 87.163,35 RON 3,5% sub estimat
- Data publicării
- 26.10.2018 09:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1013554
- Termen limită
- 07.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029250
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini + Anexa 1-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029250.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- Model contract de furnizare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AMP GRUP SRL CUI RO 23207235
Oferta 2
Individuala
Ofertant
FUSION ROMANIA SRL CUI RO 3404500
Valoare atribuită
87.163,35 RON
din 90.323,40 RON estimat
3,5%
Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 3.160,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.