Atribuită
Anunț de participare
Cartofi de consum rosii ,calitatea I.
- Număr anunț
- SCN1022739
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- AMARIEI G. PETRU (CUI 23455761)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.200 RON
- Valoare atribuită
- 43.200 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 09:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1009277
- Termen limită
- 09.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029292
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini .doc.p7s
- FisaDate_DF1029292.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model-Contract de furnizare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Valoare atribuită
43.200 RON
din 43.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro