Anulată Anunț de participare

Achizitia serviciilor de înregistrare sistematică (servicii de cadastru) initiate de Unitatea Administrativ - Teritorială - Municipiul Galați pe sectoare cadastrale - 2 loturi

Număr anunț
SCN1022731
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.234,86 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
26.10.2018 09:02
Anunț de atribuire
SCNA1009633
Termen limită
07.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029105

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 130.234,86 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sectoarele cadastrale nr.: 10 (374 imobile); 21 (534 imobile); … 66.251,88 RON Anulat
2 Sectoarele cadastrale nr.: 63 (697 imobile); 37 (313 imobile); … 63.982,98 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.