Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
BULDOEXCAVATOR PE PNEURI
- Număr anunț
- SCN1022722
- Autoritate contractantă
- S.C. CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO1875349)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 367.000 RON
- Valoare atribuită
- 364.412 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 26.10.2018 08:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1010321
- Termen limită
- 12.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029047
Documente
Documentația de atribuire
- contract buldo.doc.p7s
- cs - 13143-08.10.2018.pdf.p7s
- decl pvd pers ce detin functii de decizie-13479-16.10.2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029047.pdf
- F.IV.4.2-1 - Formular de oferta-buldoexcav.odt.p7s
- Formulare buldoexcavator.odt.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
364.412 RON
din 367.000 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 2.588 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.